Aşk-ı Roman dizisi konusu ve oyuncuları | icimdekifirtina.com

Aşkı Roman dizisi konusu ne oyuncular kimler? Gelin adayı Solmaz Ciros’in rol aldığı TV8 Aşk-ı Roman dizisinden yeni haberler

Seda Sayan’ın evlilik programı Evleneceksen Gel’in gelin adayı Solmaz Ciros ve talibi damat adayı Kaan Güvenilir Aşk-ı Roman  dizisinde buluştu. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Aşk-ı Roman dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Solmaz Ciros, Kaan Güvenilir, Nurullah Şık ve Uğur Arslan’ın başrollerini paylaştığı Aşk-ı Roman 21 Ağustos Pazartesi’den itibaren yeni bölümleriyle hafta içi her akşam 19.45’de TV8’de!

Evleneceksen Gel”de sık sık göbek atmasıyla hafızalara kazınan gelin adayı Solmaz ve talibi Kaan yeni bölümleri çekilen “Cennet Mahallesi”nde başrolde oynayacağı iddia ediliyordu.Solmaz’ın TV8’de yayınlanacak bir dizide oynayacağı belli oldu. Emrah’ın oğlu Tayfun da projede yer alacak.

Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir’in başrollerini paylaştığı ve Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Aşk-ı Roman’ Ağustos ayından itibaren haftaiçi her gün TV8’de ekranlara gelecek.

Show TV ekranlarının ‘Evleneceksen Gel’ adlı izdivaç programında eş aramaya gelen Solmaz Ciros adlı gelin adayı, kendisine talip olan Kaan Güvenilir ile dizide oynayacağı söylenmişti. Dizinin TV8’de yayınlanacağı belli oldu. Emrah’ın oğlu Tayfun da projede yer alacak.

AŞK-I ROMAN HAFTAİÇİ HERGÜN TV8’DE
Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir’in başrollerini paylaştığı ve Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Aşk-ı Roman’ Ağustos ayından itibaren haftaiçi her gün TV8’de ekranlara gelecek.

“Aşk-ı Roman” dizisinin resmi hesabı @askiroman’dir diğer hesaplara itibar etmeyiniz. Ağustos sonundan itibaren haftaiçi her gün @tv8 ekranlarında yer alacak olan Aşk-ı Roman’ın yayın tarihi ve saati için @askiroman’i takibe alın… ? @askiroman @globalmedya @mgulnahar ? @kaanguvenilirofficiall @solmazofficial.24 @erkancelik @guzellgazalina @gurkanbabavip @nurullahofficial @tayfun_erdogann @anilyldrm01 @canselyngn #evleneceksengel #aşkıroman #askiroman #globalmedya #comingsoon #solmaz #solkan #solkaan #solmazkaan #tv8

Global Medya (@globalmedya)’in paylaştığı bir gönderi (14 Tem 2017, 09:34 PDT)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*