Babamın Günahları dizisi konusu ve oyuncuları kadir doğulu star tv | icimdekifirtina.com

Babamın Günahları dizisi konusu nedir ? Babamın Günahları dizisi oyuncular kimler ? Kadir Doğulu yeni dizi Babamın Günahları hakkında son dakika haberleri …

Star TV’nin Ekim 2017’de başlayacak olan iddialı dizisi Babamın Günahları’ndan ilk fragman yayınlandı. ANS Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini de Abdullah Oğuz yapıyor.

Babamın Günahları dizisinde başrollerde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi yer alıyor.

BABAMIN GÜNAHLARI 1. BÖLÜM FRAGMAN

BABAMIN GÜNAHLARI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Çocuğu için hayatta kalmaya söz veren bir babanın hikayesini anlatıyor Babamın Günahları dizisi..

Herkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir? Star Tv, yeni yayın döneminde aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek.

Zeyno’nun yaşaması Ozan’ın ölümsüzlüğüne bağlı
Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır…Kızı Zeyno.

Babamın Günahları dizisi Ekim 2017’de Star TV’de yayınlanmaya başlayacak

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz – ANS Yapım’ın üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

Kadir Doğulu, Mustafa Uğurlu ve Melise Sözen Babamın Günahları dizisinde buluştu.

BABAMIN GÜNAHLARI’NDA KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

Kadir Doğulu : Ozan
Melisa Sözen : Yeşim
Mustafa Uğurlu : Ferruh
İsmail Demirci : Reha
Mehrnoush Esmaeilpour : Feride
Gökçen Bilge Çiftçi : Zeyno

BABAMIN GÜNAHLARI KÜNYE

Yapım: ANS
Yapımcılar: Abdullah Oğuz / Evren Oğuz / Selen Sevigen / Mahmut Kayımtu
Yönetmen: Abdullah Oğuz
Senaryo: Ahmet Saatçioğlu
Görüntü Yönetmeni: Ghasem Ebrahimian
Sanat  Yönetmeni: Tolunay Türköz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*