Deniz: (Gizem Karaca) Karakteri Kimdir?

Gizem Karaca’nın, İçimdeki Fırtına Deniz, karakterini canlandıracaktır. Deniz’in, özellikleri duygusal, hassas ve Emre’ye, aşıktır. Tıpkı Ezgi’nin, olduğu gibi büyük bağ ile kuvvetlidir. Aslında kardeş arasında en sakin olanı, üzerine en fazla oynalına olacaktır. Emre’nin, bir partide aşkını itiraf etmesiyle savaş ikisi arasında başlayacaktır. İlk hareketi Ezgi, atsada Deniz, altında kalmayarak onda oyuna dahil olup, kardeşinin hassas noktalarından doğru hareket edecektir.

İçimdeki Fırtına Oyuncusu Gizem Karaca, Kimdir?

Miss Turkey, 2011’de, ikinci olup, Miss World en iyi ulusal elbise yarışmasında birinci olarak ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Henüz çok genç yaşta modelliğe, oyunculuğa başlayan oyuncu 7 Eylül 1982 yılında, İstanbul’da, doğdu. İlk projesi Eve Düşen Yıldırım, ile hayatımıza girdi. En son İstanbul Sokakları ile başrol bayan oyuncusu olup, başarıyla canlandırdığı karakterle artık başarılı isim olduğunu ispatlamıştır.

Burcu; Yengeç

Göz Rengi; Ela

Kilosu; 55

Boyu; 1,70

Saç; Kumral

Twitter; @Gizem__Karaca

İnstagram; @gizemkaraca

Deniz Karakteri Fotoğrafları

deniz-karakteri-1 deniz-karakteri-2 deniz-karakteri-3 deniz-karakteri-4 deniz-karakteri-5 deniz-karakteri-6 deniz-karakteri-7 deniz-karakteri-8 deniz-karakteri-9 deniz-karakteri-10 deniz-karakteri-11 deniz-karakteri-12 deniz-karakteri-13 deniz-karakteri-14 deniz-karakteri-15

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*