Ezgi: (Merve Boluğur) Karakteri Kimdir?

Ekranların özlenilen oyuncularından birisi olan Merve Boluğur, İçimdeki Fırtına Dizisinde canlandıracağı Ezgi, karakteri ile geri dönecektir. Aslında tam ona oturacağını düşündüğümüz duygular dolu birisidir. Kardeşinin tam tersi güçlü kişiliğe sahip istediğini elde etmeden asla pes etmeyecek özelliği kesinlikle Boluğur’un, üstüne tam anlamıyla oturmaktadır. Karakterine uyum sağlamak için yeni imajıyla dikkatları özellikle ilk tanıtımında üstüne çekmiştir. Konusunun kilit rollünden birisini canlandıracak oyuncunun o olması kesinlikle Aslan Film, tarafından verilmiş olan doğru kararlardan birisidir.

İçimdeki Fırtına Oyuncusu Merve Boluğur, Kimdir?

Hayatımıza bundan 10 sene önce yer aldığı Acemi Cadı, ile girmişti. Fenomen dizinin ana karakteri olurken ozmanlar henüz çok gençti. Artık oyunculuk hünerlerini daha fazla pekiştirerek artık aranan başrol bayan oyuncularından birisi haline gelmiştir. 16 Eylül 1987, İstanbul doğumludur.  Bir çok klipte de yer alırken özellikle dizimizin karakterine daha önceden canlandırdığı Küçük Sırlar, projesindeki Ayşegül Yalçın’a, çok benzetmekteyim.

Burcu; Başak

Boyu; 167 cm

Kilosu; 54

Saç Rengi; Siyah

Göz; Kahverengi

Eşi; Murat Dalkılıç

Twitter; @MerveeeBolugur

İnstagram; @MerveBolugur

Ezgi Karakteri Fotoğrafları

ezgi-karakteri-15 ezgi-karakteri-14 ezgi-karakteri-13 ezgi-karakteri-12 ezgi-karakteri-11 ezgi-karakteri-10 ezgi-karakteri-9 ezgi-karakteri-8 ezgi-karakteri-7 ezgi-karakteri-6 ezgi-karakteri-5 ezgi-karakteri-4 ezgi-karakteri-3 ezgi-karakteri-2

ezgi-karakteri-1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*