İçimdeki Fırtına 1.Bölüm Özeti

İçimdeki Fırtına 1.Bölümüyle Star, yayınlanacak. Kesinlikle bu sezon kaçırmayacağımız yeni diziler arasına ismini çoktan yazmıştır. Unutmayınız eğer sizler diziyi destekleyen gerçek hayranlarıysanız ilk bölümü yayınlanmadan projenin çevrenizde bulunan insanlara tanıtımını yapmak sizin üstünüze düşen görevdir. Çünkü bir dizinin devamlılığı için reyting sıralamasında tatmin edici oranlar elde edip, belli izlenme oranını geçmek zorundadır. Diziler arasında ki bu savaşta en önemli etken ise yayınlandığı 1.Bölümle bıraktığı etkidir. İçimdeki Fırtına Dizisinin kalitesinden bizler eminiz eğer devamlılık istiyorsanız lütfen herkese duyuru yapınız.

Hikayemizin başlangıcında bir aile tanıyacağız ve esas ilgimizi çeken ise Deniz, Ezgi kardeşlerin hikayelerini. Onların kardeşlik bağına özenebilirsiniz çünkü ikisi de sevgiyle bağlı, her şeylerini bilmektedirler. Neyi sevdiklerini, nefret ettiklerini, hoşlanmadıklarını kısaca birbirlerinden hiçbir şey saklamazlar. Yalnız İçimdeki Fırtına gelişmelerinde onların nasıl birbirlerine karşı en büyük düşman oluşunu işleyecektir. Günün birinde artık ayrı saflarda yer aldıklarında ise bildikleriyle savaşacaklardır. İkisi de ayrı özelliklere sahip müthiş zekalı insanlardır.

İçimdeki Fırtına ilk bölümüyle konusu açıkçası epey heyecanlı gerçekleşecektir! İlk bölümü seyrettikten sonra mutlaka ilk analiz ve yorumlarınızı beklemekteyiz.

icimdeki-firtina-1-bolum

3 yorum

  1. Bence güzel bir dizi .Reytingler neye göre hesaplanıyor bilmiyorum ancak bildiğim saçma sapan şeyler yüzünden güzelim diziler kaldırılıyor.Yazık değil mi onca emeğe ve yapılan masraflara 🙁

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*