İçimdeki Fırtına 2.Bölüm Neler Oldu? (18 Ocak Cumartesi)

Star Tv kanalında 18 Ocak Cumartesi günü buluşacak olan İçimdeki Fırtına 2.Bölümünde Deniz’in, ölümü ardından beş yıl geçmiştir. Ezgi ve Emre, evlenmiş, üstelik Deniz’e, ait tasarımları kendisininmiş gibi göstererek Deran Holding’in, başına geçmiştir. Emre, artık olanları kabullenmiştir. Deniz, unutamasa da kaderini kabullenmiş gibi gözükmektedir. Ezgi, planlarına hesaba katmadığı sürpriz olay vardır.

Nusret Deran, Amerika da gördüğü beş yıl süren tedavisi boyunca sonunda İstanbul’a, dönmüştür. Fırat, tarafından kurtarılan Elif, dedesine de kavuşarak ve küçük oğlan sahibi olmuştur. Deran Holding’de, büyük karşılaşma! Nusret, Elif’i herkesle tanıştırırken özellikle Ezgi, Deniz’e benzerliğiyle şoke uğramıştır. Onun kardeşi olduğundan emin olduğunu sansa da ikizi kadar benzemesine anlam verememektedir.

Her şeyi çözmeyi başaran Ezgi, ise bu oyuna ortak olmak zorunda kalır. Çünkü Emre’yi, kaybetmemek uğruna Elif’in, gerçek kimliğini açıklamıyacaktır. Bu kadar yakınındayken de huzur bulamıyacağının farkındadır. Yeni plan kurarken amaçı ise Nusret’in, gerçek torunu olmadığını ispatlamaya çalışmaktadır. Bu sırrı bilen tek kişi ise Fırat’tır. Ona sonuna kadar güvenen Deniz, ise güçlerini birleştirerek geçmişin hesabını ödettirmenin zamanı geldiğinin hislerine giderek yakınlaşırlar. İki kardeş arasında İçimdeki Fırtına Dizisinde savaş başlamıştır!

icimdeki firtina 2.bolum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*