İçimdeki Fırtına 3.Bölüm Neler Oldu? (25 Şubat Cumartesi)

Star Tv projesi İçimdeki Fırtına 3.Bölümü ile 25 Şubat Cumartesi televizyon kanalında buluşacak. İçimdeki Fırtına 3.Bölüm Neler Oldu?

Ezgi, hislerinde yanılmayarak Elif’in, Deniz olduğunu kısa süre de çözmüştü. İki kardeş yıllar sonra yeniden yüzleşirlerken ikisi de yüzlerine bakarak savaşı ilan etmişlerdir. Bu sefer güçlü olan taraf Deniz, olsa da daha önce acımasızlığına şahit olduğumuz Ezgi, Elif ile ilgili sırların peşine düşmüştür. Deran köşkünde yapılan partiye ikisi de katılırken Deniz’in, oğlu olan altı yaşında ki Kerem’le, tanışmasıyla babasının peşine düşmüştür. Önemli ipuçu elde ederken Elif, ile alakalı bütün gerçekleri Nusret’in, öğrenmesini sağlayarak ebediyeten ondan kurtulmaktır.

Deniz, yıllar sonra babası Galip’le, karşı karşıya gelir ve geçmişin bütün sırlarını öğrenmiştir. Kozları elinde tutmayı sürdürürken Galip’in, gençliğinde çalıştığı mafya babası Rasim’le, Perihan’ın iş birliğini de öğrenir. Fırat’ın, geçmişten gelen intikam sebebi ise Perihan’ın, sahte bilgilerle bütün mirasa konduğunu öğreneceğiz. Fırat, kimliğini deşifre etmeden hareket ederken arkasında ki güçler ve Perihan’ın, güçleri kesişerek, ikili arasında ki ilk savaş başlamıştır.

Emre, çektiği aşk acısıyla Ezgi’nin, korkusu geçmişte gömülü olan yeni sırları ortaya çıkaracaktır. Bu olay ise karakterlerimizin bütün gidişatını değiştirirken sadece iki genç kardeş arasında ki savaş olmaktan çıkacak.

İçimdeki fırtına yeni bölümüyle cumartesi günü Star’da buluşuyoruz. Yorumlarınızı beklemekteyiz!

icimdeki firtina 3.bolum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*