İçimdeki Fırtına 4.Bölüm Neler Oldu? (3 Mart Cuma)

Star Dizisi içimdeki Fırtına 3 Mart Cuma günü İçimdeki Fırtına 4. Bölümüyle devam edecek. Son Bölümünde neler oldu?

Ezgi, istediğini elde etmeyi başarır. Sonunda Deniz’in, eski eşi olan Tarık’ın, izini bulmuştur. Bütün buluşmalar hazırlanırken beklenmedik bir gelişmeyle sonlanır. Ezgi’nin, gazetecisi Mete, Tarık telefon numarasını almadan yanından göndermiştir. Beş yıldır görmediği eşinin artık zengin birisi haline geldiğini öğrenen Tarık, Deran Holdinge bomba gibi düşerek misafir olacaktır. Deniz ve Elif arasında ki hayatta küçük çizgi de takılı kalmıştır. Ezgi, gerçeklerin ortaya çıkıp Emre’nin de, buna şahit olması için zekice plan yapmıştır. Tarık, ile buluşmalarında hiç beklenmedik gelişme onu beklerken olaylar iyicene arapsaçına dönmüştür.

Emre’nin, duyguları giderek Elif’e, karşı artmaktadır. Elif’in, diğer önemli meselesi ise Ezgi’ye, aynı acıyı yaşatmak olduğundan ileri gidecektir. Emre, gözlerinde Deniz’i, gördüğü Elif’e karşı hiç bir şekilde kayıtsız kalamaz. Aynı acıyı yaşamak istemeyen Ezgi, kozlarını daha acımasızca ileri sürecek.

Ezgi, korku ve yorulma hisleri içerisinde büyük duygusal boşluğa düşmüştür. Bu sebeple kendisiyle çatışmaya başlayarak kardeşini neden sevmediğini sorgulayacaktır.

icimdeki firtina 4.bolum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*