İçimdeki Fırtına 5.Bölüm Neler Oldu (11 Mart Cumartesi)

Star dizisi İçimdeki Fırtına yeni bölümünde neler oldu? 11 Mart Cumartesi günü İçimdeki Fırtına 5. Bölümüyle sizlerle olacak. Ezgi, eline büyük koz geçiriyor.

Tarık, Kerem’in doğum günü partisine sürpriz ziyareti şok etkisi yaratır. Fırat, ondan daha önce adım atarak Elif ve Kerem’den, uzak tutmak için çoktan önlemini almıştı. Elif’in, babası uğradığı saldırı sonrasında yaralanmış ve hastaneye yatırılmıştır. O esnada bir an olsun babasının başından ayrılmayan Elif, iyileşmesi için destek gösterir. Beklediği esnada ise hiç beklemediği sürpriz bir ziyaretçi onu bekliyor olacaktır.

Fırat, Tarık’la uğraşırken, diğer yandan ise Galip’e, saldırı düzenleyenleri bulmak için harekete geçer. Galip’in, polise verdiği isim ise herkesi şaşırtacaktır. Emre, Elif’e karşı beslediği duygular giderek hiddetlenir. Annesini ve Ezgi’yi, karşısına alacaktır.

Ezgi, Emre’den asla vazgeçmeyecektir. Bunun için Deniz’in, gerçek kimliğini ortaya çıkartmak zorundadır. Tarık, ona büyük koz verir. Gerçek Elif Yıldız’ın fotoğrafı Ezgi’nin, eline geçmiştir. İçimdeki Fırtına son bölümünde heyecan dolu anlara şahit olacağız. 20:00’da buluşuyoruz!

icimdeki firtina 5.bolum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*