İçimdeki Fırtına Dizi Konusu

İki kız kardeş arasında büyük savaşa hazır mısınız? İçimdeki Fırtına Konusunda Ezgi, Deniz iki iyi kardeşin zamanla nasıl hasım olduklarını işleyecektir. Aşk, sırlar, romantizm, aksiyon ve büyük seçimler içeren duygusuyla Star Tv’de, buluşacaktır.

icimdeki-firtina-konusu

Şimdik hikayemize dönelim. Hikayelerimizin baş kahramanları iki kız kardeş olacaktır. Deniz (Gizem Karaca), Ezgi (Merve Boğulur) ikisi de aslında hayatları boyunca birbirlerine bağlı, iyi anlaşan kardeşlerdi. Yalnız zaman içerisinde öyle olaylar yaşamışlardır ki yolları farklı düşmüş, gelişen olaylardan ötürü ikiside kendileriyle en büyük düşmanları olmuştur. Aslında onlar birbirlerini tamamlayan kardeş tiplerindendir. Yolları ayrılınca en yakın düşmanlarından bile tehlike olacaklardır. İkisininde farklı özellikleri vardır. İşin enteresan tarafı ise ikisi de nasıl canlanlarının nasıl yanacağını, zayıf noktalarını bilmektedirler. Üstelik geçmişlerinden gelen büyük sırlarda onların en büyük düşmanı olacaktır. Aşk, zeka oyunları, aksiyon, gerilim bütün duyguları İçimdeki Fırtına Senaryosunda göreceksiniz.

Hikayesi kaleminden yazan İpek Kadılar‘ın, harikalar yaratacağını bilmekteyiz. Bizce son zamanların en iddialı dizisidir. Yeni Sezonda buluşmak üzere!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*