İçimdeki Fırtına Ne Zaman Başlayacak

Kanal tarafından alınan kararla yayın tarihi bir hafta ertelenmiştir. Böylelikle dizimiz 11 Şubat Cumartesi, 20:00‘da sizlerle olacaktır.

Şubat’ta seyirci ile buluşacak olan başlayacağı günü sorusuna yanıt olarak ancak tahmini sonuçlar verebiliriz. Bizce ayın sonlarına doğru sizlerle olacaktır. Yalnız bizler yayın akışı, kanalımız olan Star Tv dizi sektöründeki gidişatını inceleyerek ona yakın cevap vereceğimizi düşünerek, sizleri de tatmin edeceğiz.

Bence İçimdeki Fırtına Hangi Gün yayınlanacağını Star’ın, son projelerine verdiği final kararıyla Cumartesi ihtimalini büyük görmekteyim. Yeni başlayan, zengin kadro, iddialı konusuyla buluşan dizimiz içinde pozitif bir karar olacağını da düşünmekteyim. Üstelik kitlesinin açıkcası genç insanların daha fazla oluşturacağından dolayı da Cumartesinin onlara en uygun gün olabiilecektir. Eğer siz hayranlarına uygun olmayacağını veya hem dizimizin kalitesi adına verilen emekleri karşılayabilecek gün düşünceniz varken kesinlikle yorumların altına belirtmenizi istiyoruz. Ocak’ta, sizlerle olacağız!

icimdeki-firtina-ne-zaman-basliyor

13 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*