İçimdeki Fırtına Oyuncuları

Cast çalışmasının tamamlandığı içimdeki fırtına oyuncu kadrosunu güncel olarak takip edebilirsiniz. Aslan Film’in, yapımını üstlendiği 2017 sezonunun en fazla damga vuracak olan genç, bir o kadar zengin oyuncularıyla beğenileri başlamadan kazandı. Yönetmen koltuğuna Doğan ümit Karaca’nın, oturduğu dizimizin bütün detayları kesinlik kazanmıştır. Hepinizin seveceği, özellikle özlediğiniz isimlerden oluştuğunu belirtmeden edemeyeceğiz.

İçimdeki Fırtına Oyuncuları ve Karakterleri;

icimdeki-firtina-oyunculari


Yusuf Çim (Emre Bademli)

1991 yılında, dünyaya gelen Çim, dizimizin Emre, esas oğlan karakterini canlandıracaktır. Onu en son yine aynı kanalın projesi olan Çilek Kokusuyla fenomen oluşuyla seyretmiştir. Kendisini ayrıca yakından takip edip, sevdiğimiz erkek oyunculardandır. Sektörde henüz yeni isim olmasına rağmen en hızlı yükselişe sahip başarılı bir erkek oyuncumuzdur.

icimdeki-firtina-yusuf-cim


Merve Boluğur (Ezgi Kara)

Dizimizin Ezgi’si, kesinlikle ona daha ağır karakterin yakışacağını düşünmekteyim. Biraz daha fena, kardeşi arasında savaşta acımasız ve sinsi tarafı kesinlikle onun daha yakışacağını düşünmekteyiz. 16 Eylül 1987 yılında, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Acemi Cadı, projesiyle büyük üne kavuşmayı başarmıştır. Güzelliğiyle dikkat çekerken çok genç yaşta girdiği sektörün artık en önemli başrol kadın oyuncusu unvanına ulaşmıştır.

icimdeki-firtina-merve-bolugur


Gizem Karaca (Deniz Kara)

Genç bayan oyuncumuz olan Deniz, karakteriyle karşımıza çıkacak Karaca, 7 Eylül 1992 yılında, İstanbul’da, doğdu. 2011 yılında Miss Turkey, yarışmasında ikinci olmasıyla beraber şöhret basamaklarına ulaşmayı başarır. Kendisini oyunculuk sektöründe geliştirmeye karar vererek ilk yer aldığı Eve Düşen Yıldırım projesiyle gözleri üstüne çekmeyi başararak artık günümüzün başarılı isimleri arasına adını yazdırmıştır.

icimdeki-firtina-gizem-karaca


Burak Yamantürk (Fırat Ateş Hazar)

Son zamanların dikkat çeken isimlerinden birisi olan Yamantürk, 23 Aralık 1983 yılında, Kocaeli’de, dünyaya geldi. Kendisini en son hatırlayacağınız proje Acı Aşk’tır.

burak-yamanturk


Mehmet Özgür (Galip Erbal)

Deneyimli oyuncu 30 Ağustos 1970, yılında dünyaya geldi. Her karaktere rol sağlayabileceğini kariyer geçmişinde gösterirken kimi zaman kötü, komik karakterlere dahi rahatlıkla oturmuştur. Daha önce Çim’le, aynı proje de yer aldığı Hanım Köylü’den, hatırlayacaksınız.

mehmet-ozgur


Tarık Pabucçuoğlu (Nusret Deran)

Zamanının fenomen dizisi olan Hayat Bilgisiyle, hayatımıza girmişti. Uzun ara ardından tekrardan dizi sektörüne dönen Pabucçuoğlu, İçimdeki Fırtına’nın kötü karakteri olacağını düşünmekteyiz.

tarik-pabuccuoglu


Levent Can (Selim Kara)

Özlenilen kişilerden birisi olan Can, 23 Ağustos 1971 yılında, doğdu.

levent-can


Bilge Şen;

Tecrübeli oyuncumuzun kadrosunda görüp, onu seyretmenin keyfini bambaşka yaşayacağız.

bilge-sen


Hatice Aslan (Perihan Bademli)

Dizinin kritik karakterlerinden birisine can verecektir. Kendisini zaten tanımayan yoktur. Özellikle dizi sektöründe bir çok fenomen dizilerle onu seyretmiştik. Yeniden tam ona oturacak rolüyle dönüyor.

hatice-aslan


Servet Pandur;

servet-pandur


Alper Kut;

alper-kut


Cenk Tunalı;

cenk-tunali


Hazal Şenel;

hazal-senel


Ceren Benderlioğlu;

ceren-benderioglu


Burak Can;

burak-can


Nihan Okutucu;

nihan-okutucu


Ayşegül Yıldız;

aysegul-yildiz


Nazmi Kırık;

nazmi-kirik


Gürsü Gür;

gurse-gur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*