İçimdeki Fırtına Yayın Tarihi Ertelendi!

İçimdeki Fırtına bu hafta bizlerle Star Tv ekranlarında buluşacaktır. Maalesef kanalın insifiyatında alınan kararla bir hafta daha ertelenerek 11 Şubat Cumartesi seyirciyle buluşmasına karar kılınmıştır. Bizi ne kadar üzsede demek oluyor ki hala ekibimizin tam olarak hazırlıklarını tamamlamamış olduğundan kaynaklandığını bilmek gerekiyor. Bizler desteğimizi asla düşürmeyerek son zamanların en sürükleyici hikayesine sahip olacak İçimdeki Fırtına Dizisi desteklemeyi sonuna kadar sürdüreceğiz.

İki kız kardeş arasında aşk uğruna çıkacak olan büyük savaş! Kızlarımızdan kötü olanı Ezgi’dir, asabi, dik başlılığıyla en uyum sağlayacak kişi kesinlikle Merve Boluğur, olabilirdi. Deniz, ise Emre’le birbirlerine aşık ama, kardeşininda Emre’yi, sevmesi yüzünden kavuşamamaktadırlar. Üstelik Ezgi, kurduğu büyük planla Emre, zorda bırakarak akıl almaz günahlar işleyecektir.

İçimdeki Fırtına sizlerle buluşmaya sadece bir hafta gibi zaman dilimi kaldı! Dizi gelişmeleri, beklentileri hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

icimdeki firtina ertelendi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*