Klavye Delikanlıları dizisi konusu ve oyuncuları | icimdekifirtina.com

Klavye Delikanlıları dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Murat Şeker’in Klavye Delikanlıları dizisinden son haberler

Fenomen komedi film serisi Çakallarla Dans’a imza atan yönetmen Murat Şeker bu defa Klavye Delikanlıları isimli tv dizisinin kanalı belli oldu. Çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak olan Klavye Delikanlıları dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Klavye Delikanlıları dizisinin senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazıyor.

Senaryo çalışmaları devam eden dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da dahil oldu. Dizide kuzen Volki karakterine hayat verecek olan Kaygıoğlu, son olarak Burak Aksak’ın “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde Demet Özdemir’le başrol oynamıştı.

Sempatik oyuncu Yahya Samancı’nın yöneteceği Show TV’deki dizide Rasim Öztekin ile Gül Onat’ın yanı sıra Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın’la beraber kamera karşısına geçecek.

Sinema seyircisinin yüzünü güldüren komedi filmlerinin ve son dönem Türk Sineması’nın fenomenlerinden Çakallarla Dans serisinin, Aşk Geliyorum Demez ve Deliormanlı’nın yaratıcısı Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye geliyor.

Murat Şeker, “Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti.  Anlatacak çok şey birikti” diyerek dizi projesini müjdeledi.  Sinema filmleri, salonlarda olduğu kadar televizyon ekranlarında da ilgi gören Şeker’in ilk televizyon projesi “Klavye Delikanlılar”ın yapımcılığını Süreç Film üstlenecek.

Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazdığı dizinin genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker oturuyor.  Komedi – macera türündeki dizi, sanal ve gerçek dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları konu alacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*