Nerdesin Birader dizisi konusu ve oyuncuları fox tv | icimdekifirtina.com

Nerdesin Birader dizisi konusu nedir? Nerdesin Birader oyuncu kadrosu ve fragman.. Fox TV Nerdesin Birader dizisinden son haberler..

Filmevi Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve atv’de yayınlanacağı açıklanan Nerdesin Birader  dizisinin yayınlanacağı kanal değişti. Yeni sezon için çekimleri başlayan Nerdesin Birader dizisi ATV yerine Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerini Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı dizi Filmevi’nin ilk projesi Rüzgarın Kalbi gibi FOX’ta ekranlara gelecek. Timur Acar’ın iki farklı rol canlandıracağı dizinin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek, hikayesini ise Ali Doğançay üstleniyor.

NERDESİN BİRADER GENEL KONUSU NEDİR?

Timur Acar yapımcılığını Filmevi Yapım’ın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği “Nerdesin Birader” isimli yeni dizisinde kılıktan kılığa girecek.

İkiz rolü canlandıracak
Senaryosunu ise Sahne 77’nin yazdığı dizide ikiz rolünü canlandıracak olan Timur Acar, büründüğü yeni imajıyla izleyiciyi hem şaşırtacak hem de eğlendirecek.  Dizide ikizinin yerine geçecek olan Yunus (Timur Acar), kendini bir anda polis olarak bulacak ve belinde silahı, cebinde rozetiyle maceradan maceraya koşacak.

İkizinin yerine geçen sahte polisi oynayacak
Sevilen oyuncunun iki farklı rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlandığı dizinin konusu şöyle: Yunus, Bollywood’da tutunmaya çalışan başarısız bir aktör, ikizi Yiğit ise büyük bir suç örgütünün peşinde olan başarılı bir komiserdir. Bir dizi talihsizlik sonucu Hindistan’dan sınır dışı edilen Yunus, sadece bir geceliğine ikiziyle yer değiştirmeye ikna olur; fakat hesap edemedikleri bir şey vardır “Bu oyun zannettiklerinden çok uzun sürecektir.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*