Riverdale Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 7 Şey | icimdekifirtina.com

CW’nun yeni dizilerinden Riverdale, henüz ilk sezonu yayınlanmış olmasına rağmen büyük ses getirmiş durumda. Ben ilk sezondan, çoğu izleyen kadar keyif alamamış olsam da ikinci sezonun daha iyi olacağını umut ediyorum ve izlemek için sabırsızlanıyorum. Dizinin ikinci sezonu 11 Ekim’de başlamadan önce, benim de okurken çok şaşırdığım bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.

  1. cole sprouse then and now ile ilgili görsel sonucu
    Cole Sprouse, yaptığı bir açıklamada, annesi olmasaydı muhtemelen oyunculuğu hiç düşünmeyeceğini belirtti; “İkizim ve ben, ailemizin paraya ihtiyacı olduğu için henüz sekiz aylıkken oyunculuğa başladık. Ancak oyunculuk hiçbir zaman benim bir tutkum olmadı. Dürüst olmak gerekirse, eğer annem beni oyunculuğa doğru sürüklemeseydi ben oyuncu olmayı aklımdan bile geçirmeyecektim.” Bilmeyenler için, Cole Sprouse bir dönem kendini ekrandan soyutladı ve üniversiteye gitti fakat Jughead rolü onu eğlence sektörüne geri döndürmüş oldu.

  2. Üniversite demişken… Dizinin Veronica’sı Camila Mendes ve Cole Spouse, aynı yıllarda New York Üniversitesi’nde okumuşlar ancak Cole, Camila’yı gördüğünü hiç hatırlamıyormuş. Camila’nin söylediğine göre de ikili, dört yıl boyunca yalnızca birkaç defa partilerde karşılaşmakla yetinmişler.

  3. Veronica Lodge rolü, Camila Mendes’in ilk profesyonel oyunculuk deneyimi olmuş. Mendes, Veronica karakterinin ilhamını ise kült gençlik dizilerinden Gossip Girl’ün Blair Waldorf’u ve The OC’nin Summer Roberts’ından almış.
  4. K.J. Apa -namıdiğer Archie- aslında kızıl saçlı değil. Dizideki rolü için iki haftada bir, iki buçuk saatlik bir işlemle saçını ve kaşlarını kızıla boyatması gereken Apa, en çok da bu sürecin oldukça acı verici oluşundan ve uzun sürmesinden yakınıyor.

  5. K.J. Apa konusu açılmışken, kendisinden bahsetmemek olmaz. K.J. yalnızca 19 yaşında ve Yeni Zellanda’nın Auckland kentinde yaşıyor. Riverdale’in baş rolüne hayat vermesinin yanı sıra, kendisini bu yıl vizyona giren A Dog’s Purpose filminde de görebiliyoruz. Bu yaşta nasıl bu kadar güzel bir Amerikan aksanına sahip olduğunu ise tek bir şey açıklayabilir; muhteşem oyunculuk yeteneği! Kendisi Riverdale’den sonra hangi karaktere hayat verirse versin, o bizim için hep Archie olarak kalacak…

  6. Dizideki karakterleri pek anlaşamıyor olsalar da, Lili Reinhart ve Madelaine Petsch gerçek hayatta aynı evde yaşıyorlar! Dizinin pilot bölümü çekilirken “dizinin geleceği ne olursa olsun, biz uzun yıllar arkadaş olarak kalacağız!” dediklerini belirten ikili, Los Angeles’ta birbirlerinden yalnızca birkaç metre uzaklıkta yaşadıklarını fark edince, dizinin çekimlerinin yapıldığı Vancouver’da da birlikte eve çıkmak istemişler.
  7. Elbette sette yakın arkadaş olanlar yalnızca Lili ve Madelaine değil. Dizi setindeki bütün genç oyuncular birbirleriyle öylesine iyi anlaşıyorlar ki, bu yıl hep birlikte ünlü müzik festivali Coachella’ya bile gittiler!

Sonrası Riverdale Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 7 Şey Dizi Haber ilk ortaya çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*