Survivor 2018’de ünlülerden gönüllüler takımına kim geçti? | icimdekifirtina.com

Survivor 2018’in 1. bölümünden ilk fragman yayınandı. Cumartesi akşamı başlayacak olan Survivor 2018’in ilk tanıtımında, ünlüler takımından bir isim gönüllülere geçecek!

Survivor’ın ilk gününe iki takım arasındaki kıyasıya mücadele damga vuracak. Diğer yandan Acun Ilıcalı ise, sürpriz bir kararı açıkladı. Yarışmanın daha ilk gününden ünlüler takımından bir isim gönüllüler takımına geçecek.

Geçtiğimiz senelerde gönüllüler takımında mücadele eden ve iki defa şampiyon olan Turabi’nin gönüllülere geçeceği tahminlerinde bulunuluyor. Her iki takım da 12’şer kişiden oluşmasına rağmen, ünlülerin çok daha güçlü isimlerden oluşması nedeniyle mi böyle bir karar alındığı ise ilk bölümde belli olacak.

SURVIVOR 2018 ALL STAR ÜNLÜLER KADROSU
Sema Aydemir, Nagehan Karadere, Merve Aydın, Turabi, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Ümit Karan

GÖNÜLLÜLER KADROSU
Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*