Tutsak dizisi konusu ve oyuncuları kanald | icimdekifirtina.com

Tutsak dizisinin konusu ne ? Tutsak dizisi oyuncuları.. Kanal D Tutsak dizisinden son haberler…

Kanal D’nin Eylül 2017’de başlayacak olan yeni dizisi Tutsak’ın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in rol aldığı Tutsak dizisi Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini anlatacak.

Doğan TV Holding’in eski CEO’su İrfan Şahin’in kurduğu 1441 Productions’ın ilk dizisi olan Tutsak’ın yönetmenliğini Serhan Şahin yapıyor. Tutsak dizisinin başrollerini ise Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in paylaşıyor.

Dizi, geçmişte büyük bir trajedi yaşayan Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini ekranlara taşıyacak.

TUTSAK DİZİSİ 1. FRAGMAN

Tutsak dizisi, Eylül 2017’de Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

GÜLPER ÖZDEMİR KİMDİR ? TUTSAK DİZİSİ ELİF
Gülper Özdemir, 1990 yılında İstanbul’da doğdu.  Eğitimini ABD Truman State Universty’de tamamlayan güzel oyuncu Gülper Özdemir aynı zamanda Almanya RheinMain University of Applied Sciences okulundan mezun olmuştur.
İlk oyunculuk deneyimini Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile yaşayan Gülper Özdemir; Kanal D ekranlarında yayınlanan Kara Yazı dizisinde Derya rolünü oynadı. Gülper Özdemir geçen sezon Fox TV’de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde de rol aldı.

Gülper Özdemir

PAMİR PEKİN KİMDİR?

İstanbulda dünyaya gelen Pamir Pekin, 31 Mayıs 1979 tarihinde doğmuştur. Bir çok dizide rol alan genç ve yakışıklı oyuncu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Pamir Pekin, ilk kez izleyicilerinin karşısına Nevzat Komiser dizisiyle çıkmıştır. Bu dizinin ardından; Parmaklıklar Ardında, Kavak Yelleri, Vurgun, Havalimanı, Keskin Bıçak, Lale Devri, Tozlu Yollar, Güzel Çirkin dizilerinde rol aldı.

Pamir Pekin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*