Ufak Tefek Cinayetler dizisi konusu ve oyuncuları | icimdekifirtina.com

Ufak Tefek Cinayetler dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Star TV Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkında yeni haberler…

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler‘in oyuncu kadrosu belli oluyor. Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin cast ve senaryo çalışmaları sürüyor.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstleneceği, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı Ufak Tefek Cinayetler’in başrol oyuncusu, son olarak Poyraz Karayel’de rol alan Burçin Terzioğlu oldu. Lisede çok yakın arkadaş olan 4 kadının hikayesinin anlatıldığı Ufak Tekek Cinayetler’in diğer başrolü için ise Ezgi Mola’nın da adı geçiyor.

Liseden arkadaş 4 kadının macerasını anlatan dizide Funda Eryiğit’in ismi geçiyordu. Fakat Eryiğit ile anlaşma sağlanamadığı ortaya çıktı. Dizi için ünlü oyuncu Ezgi Mola’ya da teklif götürüldü.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstleneceği, başrolünde Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı ‘Ufak Tefek Cinayetler’ yeni sezonda Star TV’de izleyiciyle buluşacak. Daha önce Bir Çocuk Sevdim ve Aşk Emek İster dizilerde rol alan Derya Beşerler ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin kadrosuna katıldı. 

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonda Star TV’de! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*