Yaralı Aşk dizisinin konusu ve oyuncuları | icimdekifirtina.com

Yaralı Aşk dizisi konusu nedir oyuncular kimler? İbrahim Çelikkol dizisi Yaralı Aşk hakkında yeni haberler..

YENİ DİZİNİN ADI YARALI AŞK OLDU

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Sana Kalbimi Verdim’ isim değiştirdi!

Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, kadrosunda Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Nur Fettahoğlu, Muhammet Uzuner, Cahit Gök ve Arzu Gamze Kılınç’ın yer aldığı, senaristliğini Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon, yönetmenliğini ise Yasin Uslu üstlendiği dizinin ismi ‘Yaralı Aşk’ olarak netleşti.

Aşka inanmadan yaşamını sürdüren genç bir adamın masum bir genç kadınla tanışmasından sonra verdiği imtihanı konu alacak ”Yaralı Aşk” yeni sezonda Kanal D’de!

Nur Fettahoğlu

YARALI AŞK DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol yeni sezonda Kanal D‘de yayınlanacak olan Yaralı Aşk dizisinde Birce Akalay‘la birlikte başrol oynayacak.

Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin adı Yaralı Aşk oldu. Kanal D’nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek dizisiyle anlaşma aşamasında olan İbrahim Çelikkol, imzayı attı.

D Yapım’ın çekeceği diziyi Yasin Uslu yönetecek. Geçmişi yüzünden çok katı olan bir adamın tanıştığı melek ruhlu bir kadın sayesinde yaşadığı dönüşümü anlatan “Yaralı Aşkta Birce Akalay da başrol oynayacak. Akalay, son olarak Star TV’de seyirciyle buluşan “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde rol almıştı.

Yaralı Aşk dizisinde, İbrahim Çelikkol, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’yla birlikte Muhammet Uzuner, Cahit Gök, Arzu Gamze Kılınç önemli rollerde oynayacak. Dizi Ekim 2017’de Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Birce Akalay

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*